Directeur
DirecteurGert Jan Bots | gertjan@koo.nl
Marketing & Communicatie Damaris Boogerd | damaris@koo.nl
Accountmanager
Accountmanager Cynthia Pietersen | cynthia@koo.nl
Projectleider
Projectleider Lucienne de Roos | lucienne@koo.nl
Projectleider Muziek
Projectleider Muziek Annelies van Gent | annelies@koo.nl
Projectleider Theater
Projectleider TheaterMirjam Angenent | mirjam@koo.nl
Bureaumanager
BureaumanagerTjarda van der Steen | tjarda@koo.nl
Programmacoördinator
Programmacoördinator Maurice Houdijk | maurice@koo.nl
Projectondersteuner
Projectondersteuner Wilma Fioravanti | wilma@koo.nl
Projectleider
ProjectleiderRahsaan Paternotte | rahsaan@koo.nl
Projectleider Muziek
Projectleider MuziekAnita Buitelaar | anita@koo.nl
Junior Projectleider
Junior ProjectleiderSiske Zwiers | siske@koo.nl
Financiën
FinanciënDennis Weverling | dennis@koo.nl
Programmacoördinator
ProgrammacoördinatorWim Biesheuvel | wim@koo.nl
Projectleider
ProjectleiderMaurits Nieuwdorp | maurits@koo.nl
Projectleider
ProjectleiderClara Mesdag | clara@koo.nl
Projectleider Muziek
Projectleider MuziekCoen Wolfgram | coen@koo.nl
Projectleider Beeldend
Projectleider BeeldendArdi Brouwer | ardi@koo.nl

Raad van Toezicht: Aad de Been, Liane den Besten, Wiely Hendricks, Bert Klerk en Ellen Vervoorn.

Personeelsvertegenwoordiging: Anita Buitelaar, Wilma Fioravanti en Lucienne de Roos