Directeur
DirecteurGert Jan Bots | gertjan@koo.nl
Programmacoördinator Onderwijs
Programmacoördinator OnderwijsAnita Buitelaar | anita@koo.nl
Projectleider interdisciplinair
Projectleider interdisciplinair Krista te Brake | krista@koo.nl
Projectleider Marketing Communicatie
Projectleider Marketing CommunicatieEefje Doppen | eefje@koo.nl
Projectleider Muziek
Projectleider Muziek Annelies van Gent | annelies@koo.nl
Projectleider Theater
Projectleider TheaterMirjam Angenent | mirjam@koo.nl
Bureaumanager
BureaumanagerTjarda van der Steen | tjarda@koo.nl
Programmacoördinator Maatschappelijke projecten
Programmacoördinator Maatschappelijke projecten Maurice Houdijk | maurice@koo.nl
Projectleider
ProjectleiderRahsaan Paternotte | rahsaan@koo.nl
Projectleider
ProjectleiderSiske Zwiers | siske@koo.nl
Projectleider Beeldend
Projectleider BeeldendArdi Brouwer | ardi@koo.nl
Marketing en Communicatie
Marketing en Communicatie Damaris Boogerd | damaris@koo.nl
Financiën
FinanciënDennis Weverling | dennis@koo.nl
Projectondersteuner
Projectondersteuner Wilma Fioravanti | wilma@koo.nl
Accountmanager
Accountmanager Cynthia Pietersen | cynthia@koo.nl
Projectleider
ProjectleiderMaurits Nieuwdorp | maurits@koo.nl
Projectleider
ProjectleiderClara Mesdag | clara@koo.nl
Projectleider Muziek
Projectleider MuziekCoen Wolfgram | coen@koo.nl

Raad van Toezicht: Aad de Been, Liane den Besten, Wiely Hendricks en Bert Klerk.