Beschrijving
In de taplessen van Roosmarijn wordt gewerkt aan techniek, improvisatie en verschillende dansen en frases, maar voornamelijk het ultieme plezier van dansend muziek maken met de voeten staat centraal! Iedere woensdagavond lekker willen swingen op jazz, funk, soul, hiphop, latin en nog veel meer verschillende soorten muziek, terwijl je met wisselende bewegingen van de benen en de voeten zelf ook allerlei verschillende klanken en ritmes maakt. Om deze cursus te kunnen volgen heeft u minimaal 1 a 2 jaar ervaring in tapdans nodig. In overleg met de docent zouden er eventuele uitzonderingen kunnen worden gemaakt.
Wat je moet weten
De les is speciaal voor volwassenen
De lessen zijn op de Het Koorenhuis, Prinsegracht 27 Den Haag
Kosten zijn €10,- per les, betaald over een cursus van 10 a 15 lessen
Over de docent
Roosmarijn is afgestudeerd dans docent aan Codarts in Rotterdam. Tijdens en na haar studie is zij zich specifiek gaan richten op tapdans. Hiervoor heeft zij onder andere lessen van verschillende internationale docenten gevolgd bij tapfestivals in Stockholm, Dubrovnik, Amsterdam en Barcelona.
In de taplessen van Roosmarijn wordt gewerkt aan techniek, improvisatie en verschillende dansen en frases, maar voornamelijk het ultieme plezier van dansend muziek maken met de voeten staat centraal!